فروغی که با قتل عام جاودان شد!

 

موسی حاتمیان :

نامش را با استعانت از پیامبر قتل عام انسان، فروغ جاویدان نهاده بود، تا با فرهنگ عاشورا و حسین قتل عام کننده ی ایرانیان، جوانان ایران را در عید قربان اشغالگران، با همدستی خمینی جلاد به قربانگاه روانه کند! و هر دو طرف مدعی اسلام، برای حفظ خود، فروغ جاویدان محمدی را با قتل عام منحصر بفردی از تنگه ی چهارزبر تا گوهردشت و اوین و یونسکو و تمامی زندان ها در چهار سوی ایران به ثبت دادند.

امروز هفتم مرداد ماه “آخر بازی” صدامی رولت روسی رجوی بود، که بدست خمینی تمام شد!*

عاشقان

سرشکسته گذشتند،

شرم‌سار ترانه‌هاي بي‌هنگام خويش.

و کوچه‌ها

بي‌زمزمه ماند و صداي پا.

سربازان

شکسته گذشتند،

خسته بر اسبان تشريح،

و لَتّه‌هاي بي‌رنگ ِ غروري

نگون‌سار

بر نيزه‌هاي شان.

تو را چه سود

فخر به فلک بَر فروختن

هنگامي که

هر غبار راه ِ لعنت‌شده نفرين‌ات مي‌کند؟

فغان! که سرگذشت ما

سرود بي‌اعتقاد سربازان تو بود

که از فتح قلعه‌ي روسبيان

بازمي‌آمدند.

اکیپ ما شاید آخرین اکیپی بود، که امروز توانست با رانندگی افشین از کمین شلیک پیاپی آر.پی.جی و کالیبرهای هواپیما، به همراه صمد کلاهی و آخرین فرماندهان باقیمانده ی تیپ های ارتش آزاد کننده ی تهران! بسلامت از اسلام آباد خارج شود، و پس از توقف در قصر شیرین، به پایگاه تاکتیکی بدره در استان واسط عراق برگردد*، تا شاهد 

مادران سياه‌پوش

ــ داغ‌داران زيباترين فرزندان آفتاب و باد ــ

و کودکان یتیمی باشد، که از عاشورای رجوی بر جای مانده بودند، با این تفاوت که بر خلاف سیدالشهداء شعارهای روضه اش در شبانگاه ۳۱ تیر ۱۳۶۷، او هرگز حاضر به حضور در میدان نبود! رهبری قلابی اما به تمامی قالْتاْقی که استاد فرستادن همه برای جانفشانی در راه حسین بود!*

بیش از هزار و سیصد، چهارصد نوجوان و جوان و پیر از همراهان و اقوام و دوستانم، در این سه روز عملیات خودکشی فروغ جاویدان قتل عام شدند، تا رجوی زنده بماند! و در آن سوی نیز از امروز چند هزار زندانی سیاسی مجاهد و چپ(منجمله بسیاری از هم بندی هایم، اقوام و دوستانم) بدستور خمینی که این عملیات را مائــده الهی برای پاک کردن صورت مسئله زندانیان سیاسی می دید، به دار آویخته و قتل عام شدند، تا حکومت اسلامی زنده بماند!

همدستی در جنایت قتل عامی که بخاطر فرار از عقوبتش، مجبور شد در دستگیری و محاکمه ی حمید نوری، شرمسارانه زنده شده و از چاه گندآب جمکرانش بیرون بیاید، تا باز هم در همکاری با پورمحمدی،نیری و… در بده و بستان نوار و …با قتل عام کنندگان، و روایت های جعلی عاشورایی شاهدان اسیر کربلای رجوی در آلبانی انورخوجه و… مانع پیروزی عدالت و ثبت حقیقت شوند! جنایتی که مشمول مرور زمان نمی شود، و روزی نه چندان دور، نیری، پورمحمدی، رئیسی ، خامنه‌ای، رجوی و تمامی همدستان آنها در قتل عام فرزندان ایرانزمین پاسخگوی عدالت خواهند بود!

زیرا تا آنجا که به جوانان انقلاب زن زندگی آزادی برمی‌گردد، آنها برآنند تا ایران اشغال شده را پس بگیرند! و شعله های قیام در زیر پوست خیابان‌های شهرهای ایران در حال گر گرفتن است، و این ترک های کف خیابان ها، با رقص دختران و پسران عاشق زندگی و شادی، به آتشفشانی تبدیل خواهد شد، که تمامیت حکومت اسلامی، با عاشورا، محرم و صفر و تمامی نمادهای اشغالگران ضد ایران و ایرانی را خواهد سوزاند، و آن روز دور نیست!

موسی حاتمیان

هفتم مرداد/ 29July,2023

پاورقی:

*آخر بازی: شعر شاملو 

*افشین نام مستعار عبدالوهاب فرجی، معاون عملیاتی فرماندهی تهران در سال ۶۰-۶۱ بود، و چندی پیش در جریان تلاش پلیس آلبانی برای بازرسی از جزیره شیطان رجوی در آلبانی ظاهراً سکته و فوت کرد.

*قالْتاْق: هفت خط، شارلاتان، کلاهبردار و حیله گر… فرهنگ معین