آه ای بانوی کین سیاه تاب چقدر نیازمندی به جعل و تحریف و دستبرد و بیتوته در سراب

 

سیامک نادری :

ای بانوی زیر رقص نورها و پرژوکتورها !، نور باید از درون بتابد، نه از برون!

با صدای بلند می گویم:

حقایق ثبت شده بر روی پست فیسبوک، خارج ازدست من و این بانوی زبون و درمانده است، اگردادگاهی باشد، همین اسناد برمحکومیت این نابکاری و تبهکاری برای ایجاد ترور و وحشت میان جداشدگان( بیش از۵۰۰جدا شده از انتقال به آلبانی) از مجاهدین خلق و همچنین اعضای شورا، برای جلوگیری از انتشارحقایق خیانت، فساد و جنایت در درون تشکیلات کافی است. بارها گفته و بازمی گویم:« خانم و آقای رجوی؟، بفرمایید دادگاه!»

هنوز چهار روز از اعتراف به جاسوسی و تحریف حقایق توسط مریم رجوی در اطلاعیه دوم کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت برعلیه آقای ایرج مصداقی نگذشته بود که مریم رجوی با عجله در نیمه شبان با صدور اطلاعیه ای ازهمین کمیسیون اقدام به جعل، تحریف و دستبرد خبر در پست فیسبوکی نگارنده نموده است.

اطلاعیه مریم رجوی و کمیسیون… ضمیمه است:

دیشب درحین بازدید اخبار فیسبوک و اشتراک گذاری پست ها …، خبری نیز درپست  آقای اسفندیار خلف دیدم و به جهت اینکه این ممکن است باعث سوتفاهم در موضع اصولی و اخلاقی در قبال یک اقدام و موضع فرانسه همچنانکه درسال ۱۳۶۵ و اخراج و تبعید تنی چند از مجاهدین و یا درسال ۱۳۸۳دستگیری مریم رجوی و… بدست دولت فرانسه باعث تبلیغات و سواستفاده نامشروع سیاسی ایادی رژیم جمهوری اسلامی شود، طبق روند گذشته همچنانکه در مصاحبه ها و مقالات، اخبار جعلی و دروغ  و تهمت و افترا… نسبت به سازمان مجاهدین خلق ازسوی محافل رژیم جمهوری اسلامی و وزارت اطلاعات و آن دسته از عناصری که این اخبار جعلی را دامن میزنند، روشنگری کرده ام.

کمااینکه درمورد مقاله اشپیگل و سه مورد خلاف واقع در آن که نتیجه داعش سازی مجاهدین خلق توسط عناصرشناخته شده درسایت ایران اینترلینک که بسود رژیم جمهوری اسلامی موضع می گیرند، و چه درمورد انفجارات فجیره که به مجاهدین نسبت دادند و چه درمورد حضور مجاهدین خلق درناو امریکا و یا حضور نظامی مجاهدین در اربیل عراق؟ و…. حقایق را برای روشن شدن اذهان ارائه داده ام.( لینک های مصاحبه و مقاله  در انتهای مقاله ضمیمه۱ و۲ و۳ است)

ادامه مطلب