« جنایت و مکافات» یک رهبر قاتل

 

سیامک نادری :

همه فلش ها بسوی خامنه ای ( عمود خیمه نظام) ! 

انبوه جنایات هولناک، مکافات بسا سخت و سهمگینی برای رهبر قاتل را در پی خواهد داشت و جامه ی پوسیده اهریمن ریشدامنان را از هم خواهد درید. به همین دلیل رژیم با تمام قوا سعی می کند خامنه ای قاتل و فرمانده کل قوا را از تیررس مردم و افکار عمومی  از این جنایات دور سازد. به همین دلیل می بایست دریک مونیزم یکسویه، خامنه ای (عمود خیمه نظام جنایت ) را نشانه رفت. تمام وحشت خامنه ای و این نظام از نوک فلش اعتراضات بسوی خامنه ای است.

جنایت سرنگون کردن هواپیمای مسافربری و کشته شدن ۱۷۶ تن و کشتار آبان ۹۸ با فرمان خامنه ای و جنایات و فساد حاکم بر نظام ولایت فقیه را اجتناب ناپزیر است و پیش از همه شخص خامنه ای و عمود خیمه نظام بدین امر واقف است:

شبنه ۲۱ دی ماه خبرگزاری فارس برای  بدر بردن رهبر قاتل از این جنایت ادعا کرد:

« خامنه‌ای با دو روز تأخیر از علت سقوط هواپیما باخبر شد.» رادیو فردا

این درحالی است که امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران و مسئول مستقیم پدافند این نیرو بدون کوچکترین نشانه ای از تاثر در ‌چهره اش،  سه روز پیش( چهارشنبه) اعتراف می کند که تردید داشته و می گوید:

« صبح چهارشنبه بلافاصله پس از مطلع شدن از خبر «زدن یک هدف در تهران»، این موضوع و همچنین تردید خود در این باره را به اطلاع «مسئولین» رساند و آنها نیز بلافاصله کسانی را که در این زمینه دخیل بودند قرنطینه کردند.» 

ادامه مطلب